1 890 ₴
Камера забезпечує відмінну якість зйомки за будь-яких умов на дорозі.
Основні переваги:Камера може передавати відео не тільки при русі заднім ходом, але і в будь-який інший час, що підвищує комфорт водіння і рівень безпеки для вас та інших учасників дорожнього руху.



Камера заднього виду Lesko 7070 якісна універсальна висока чіткість для автомобіля.
Камера може передавати відео не тільки при русі заднім ходом, але і в будь-який інший час, що підвищує комфорт водіння і рівень безпеки для вас та інших учасників дорожнього руху.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Teyes |
| Тип камери | Універсальна |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Тип передачі сигналу | Провідний |
| Кут огляду камери | 160 град. |
| Лінії розмітки | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Висота | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Режим знімання "День/ніч" | Так |