Представляємо Вам 4-смугову коаксіальну акустичну систему Shuttle CLS-1324 серії SKYLOR Classic!
Вона складається з двох 5-дюймових якісних за звучанням динаміків, максимальна потужність яких складає 100 Ватт. Діапазон відтворюваних частот - 80-20000 Гц. Рівень звукової чутливості - 88 дБ.
Така акустика прекрасно підходить для встановлення в штатні місця відповідних розмірів, монтажна глибина складає 50 мм. Захисні сітки включені у комплект постачання.
З технологічних особливостей динаміків Шаттл виділяється поліпропіленовий дифузор НЧ-динаміка, який відрізняється хорошими імпульсними властивостями і дуже гладкою АЧХ. Дифузор високочастотного динаміка виконаний з майлара.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Номінальна потужність | 50 Вт |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Типорозмір | 5" |
| Максимальна потужність | 100 Вт |
| Кількість смуг | 4 |
| Чутливість | 88 дБ |
| Мінімальний діапазон частоти | 80 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Стан | Новий |