Покращте звук вашої автомобільної аудіосистеми з підсилювачем KUERL K-452A. Цей 4-канальний підсилювач класу АВ забезпечує високу потужність та відмінну якість звуку, роблячи ваші поїздки ще приємнішими.
Перед встановленням переконайтеся, що підсилювач сумісний з вашою звуковою системою та відповідає вашим потребам.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kuerl |
| Кількість каналів | 4 |
| Опір динаміків | 4 Ом |
| Басовий еквалайзер | Так |
| Довжина | 332 мм |
| Ширина | 216 мм |
| Висота | 45 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Клас підсилювача | AB |
| Номінальна потужність (4 Ом) | 45 Вт |
| Номінальна потужність (2 Ом) | 60 Вт |
| Номінальна потужність (при підключення "міст") | 120 Вт |
| Максимальна потужність | 60 Вт |
| Стан | Новий |
| Чутливість | 90 дБ |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Мінімальний діапазон частоти | 20 Гц |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Номінальна потужність | 45 Вт |