1 100 ₴

Ця камера заднього виду Lesko 7070 призначена для встановлення на зовнішню частину автомобіля і має компактні розміри. Завдяки регульованому металевому кронштейну ви можете налаштовувати кут огляду. Камера не боїться пошкоджень, оскільки має міцний корпус і вологозахист.


Кут огляду камери становить 140 градусів, завдяки чому ви зможете бачити максимум того, що відбувається навколо. Ви зможете спокійно виїжджати зі стоянки і долати інші перешкоди. Завдяки вбудованим світлодіодам камеру можна використовувати як вдень, так і вночі. Додатковим плюсом є розмітка на екрані, яка допоможе точніше оцінити відстань до перешкоди.

Ви зможете підключити камеру до магнітоли або GPS навігатора з екраном, що допоможе вам легше керувати автомобілем.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Тип камери | Універсальна |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Роздільна здатність (Мп) | 0.3 |
| Тип передачі сигналу | Провідний |
| Кут огляду камери | 140 град. |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 640x480 |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Висота | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Линия разметки | Да |
| Довжина комплектного відеокабелю, см | 585 |
| Довжина комплектного кабелю живлення, мм | 990 |