1 210 ₴
Камера заднього виду – це простий і недорогий пристрій, який приносить водію неоціненну користь. Погодьтесь самі:
Lesko F-4790 - це надійна камера, яка "видає" якісну картинку вдень і вночі. Вона легко встановлюється, а завдяки компактним розмірам не погіршує зовнішній вигляд автомобіля. Камера вмонтована в тримач для номерного знака автомобіля.
Технічні характеристикиПристрій оснащено матрицею CMOS. Вона забезпечує гарне зображення завдяки тому, що кожен піксель має підсилювач зчитування. Крім того, відмінною рисою цієї матриці є енергоефективність: вона мінімально розряджає акумулятор автомобіля.
Камера має максимальний захист від пилу та витримує короткочасне занурення у воду. Lesko F-4790 можна використовувати практично в будь-яких кліматичних умовах: вона витримує спеку до 70 градусів і мороз до -20 градусів.
Таким чином, камера заднього виду Lesko F-4790 є відмінним вибором для будь-якого водія, який прагне підвищити безпеку та комфорт під час керування автомобілем. З нею ви зможете паркуватися та маневрувати з більшою впевненістю та зручністю, незалежно від погодних умов та часу доби. Встановлюйте камеру легко та насолоджуйтесь перевагами чіткого та стабільного зображення на екрані вашого автомобіля.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Роздільна здатність (Мп) | 0.3 |
| Кут огляду камери | 170 град. |
| Лінії розмітки | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Діаметр лінзи | 0.3 мм |
| Матриця | |
| Чутливість | 0.1 люкс |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 138 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина, мм | 545 |
| Водонепроникність | IP67/IP68 |
| Довжина дроту, см | 5.86 |
| Режим знімання "День/ніч" | Так |