



1 200 ₴
Показати оптові ціниКамера заднього виду для автомобілів Kia від фірми Lesko завжди допоможе з оглядом та запобіжить пошкодженню авто. Вона буде корисною не лише новачкам у водінні, але й досвідченим водіям, адже:
• дозволяє добре оцінити ситуацію позаду авто;
• допомагає швидше і правильно припаркуватись;
• усуває сліпі зони (наприклад, ви помітите тварину або маленьку дитину, яких в звичайному дзеркалі заднього виду просто не видно).
Цей пристрій особливо актуальний при керуванні автомобілем у темний час доби, адже він виводить дані на екран у гарній якості і дозволяє правильно здійснити маневр.
Особливості та переваги камери заднього виду Lesko:
1. Завдяки матриці CCD розміром ¼”, роздільній здатності 640*480 пікселів та чутливості 0.01 люкс забезпечується висока якість зображення як вдень, так і вночі. Ви зможете розглянути всі деталі і правильно здійснити маневр навіть при поганому освітленні.
2. Кут огляду камери складає 170 градусів, що дозволяє правильно оцінити ситуацію позаду автомобіля і побачити всі близько розташовані перешкоди.
3. На екрані монітора відображаються лінії розмітки, що позначають габарити авто. Ця функція значно спрощує рух заднім ходом, виїзд з паркувального місця або заїзд на нього.
4. Широкий діапазон робочих температур від -20 ℃ до +70 ℃ дозволяє експлуатувати пристрій при різних температурних режимах.
Камера заднього виду є модальною та розроблена з урахуванням усіх конструктивних особливостей моделей:
• KIA Lotze;
• Kia OPTIMA;
• Kia KX5;
• Kia K4;
• Kia K5.
Це означає, що вона ідеально впишеться, легко встановиться і не буде помітна в автомобілі.
Будьте завжди впевнені на всі 100% у будь-якому маневрі з камерою заднього виду Lesko.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Тип камери | Модельне |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Кут огляду камери | 170 град. |
| Лінії розмітки | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Матриця | |
| Тип матриці | CCD |
| Роздільна здатність матриці | 640x480 |
| Чутливість | 0.01 люкс |
| Фізичний розмір матриці | 1/4" |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Довжина | 106 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Висота | 54 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосовні моделі | Kia Lotze, Kia OPTIMA, Kia KX5, Kia K4, Kia K5 |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Напруга заряджання, V | 12 V |
| Фокусна відстань | 1,2 |
| Марка | Kia |
| Режим знімання "День/ніч" | Так |