


1 200 ₴
Показати оптові ціниЦя штатна камера заднього виду Lesko призначена для автомобілів Kia Sorento, Naza Sorento MK1 та Sportage KM. Вона забезпечує високу якість зображення за будь-яких погодних умов завдяки світлочутливій матриці. Камера проста у встановленні та непомітна, що дозволяє уникнути її крадіжки або пошкодження. Клас пилу та вологозахисту IP67 забезпечує надійну роботу камери в різних погодних умовах.
Штатна камера заднього виду Lesko для Kia Sorento, Naza Sorento MK1, Sportage KM (4018) - це надійне рішення для підвищення безпеки та зручності під час паркування вашого автомобіля.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Тип камери | Модельне |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Роздільна здатність (Мп) | 0.3 |
| Тип передачі сигналу | Провідний |
| Кут огляду камери | 170 град. |
| Лінії розмітки | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Діаметр лінзи | 0.3 мм |
| Стан | Новий |
| Матриця | |
| Тип матриці | CCD |
| Роздільна здатність матриці | 640x480 |
| Чутливість | 0.01 люкс |
| Фізичний розмір матриці | 1/4" |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Ширина | 85 мм |
| Висота | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга, В | 12 |
| Ступінь захисту | IP67 / IP68 |
| Потужність, Вт | 5 |
| Режим знімання "День/ніч" | Так |