1 400 ₴
Показати оптові ціниНескладна парковка може обернутися непередбаченими витратами на ремонт автомобіля та зустрічами зі страховиками і працівниками ДАІ. Проте, камера заднього виду рятує ситуацію, забезпечуючи легкість парковки навіть для новачків.
Камера заднього виду - важливий елемент паркувальної системи автомобіля. Її можна доповнити монітором, бездротовими приймачами і парктроніком для повного комплекту. Хоча існують камери переднього і бокового виду, камери заднього виду користуються найбільшою популярністю завдяки своїй ефективності.
Камера заднього виду Lesko 920 для автомобілів Mazda 2 і Mazda 3 - це зручний і надійний пристрій, що полегшить паркування та зробить його більш безпечним для будь-якого водія.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Тип камери | Модельне |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Роздільна здатність (Мп) | 0.3 |
| Кут огляду камери | 170 град. |
| Лінії розмітки | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Діаметр лінзи | 9 мм |
| Стан | Новий |
| Матриця | |
| Тип матриці | CMOS |
| Роздільна здатність матриці | 640x480 |
| Чутливість | 0.01 люкс |
| Фізичний розмір матриці | 1/4" |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Ширина | 78 мм |
| Висота | 37 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина дроту, м | 2.91 |
| Застосовується | До Mazda 2 2007-справжній час, Mazda 3 (2008-2013г.) |
| Режим знімання "День/ніч" | Так |