



1 254 ₴
Показати оптові ціниКерування автомобілем завжди пов'язане з ризиком виникнення аварійних ситуацій, особливо у швидко розвиваються містах, де кількість транспорту на дорогах невпинно зростає. Із збільшенням потоку машин зростає ймовірність дрібних та великих ДТП. Для мінімізації цього ризику, окрім водійського досвіду, варто використовувати сучасні технологічні рішення, що підвищують комфорт і безпеку водіння.
Камера заднього виду Lesko - це пристрій, який значно розширює ваші можливості для більш точної парковки. Вона надає огляд так званих «сліпих зон», невидимих для водія через особливості конструкції кузова автомобіля. Коли мова йде про вашу безпеку та безпеку інших учасників дорожнього руху, наявність такого пристрою стає необхідністю.
Паркувальна камера заднього виду Lesko для Mazda 3/6, CX-5/CX-7, M3/M6 - це ідеальне рішення для підвищення безпеки та зручності водіння, що забезпечує комфортне та безпечне паркування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Тип камери | Модельне |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Роздільна здатність (Мп) | 0.3 |
| Тип передачі сигналу | Провідний |
| Кут огляду камери | 170 град. |
| Лінії розмітки | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Діаметр лінзи | 9 мм |
| Стан | Новий |
| Матриця | |
| Тип матриці | CMOS |
| Роздільна здатність матриці | 640x480 |
| Чутливість | 0.1 люкс |
| Фізичний розмір матриці | 1/4" |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Ширина | 49 мм |
| Висота | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина дроту, м | 5.84 |
| Режим знімання "День/ніч" | Так |