1 200 ₴
Показати оптові ціниНевдала парковка загрожує як мінімум ремонтом улюбленого автомобіля та непередбаченими витратами, а в більш серйозних ситуаціях – ще й знайомством із страховиками та співробітниками ДАІ. На щастя автолюбителів, існує таке чудо техніки, як камера заднього виду, яка забезпечує безпроблемну парковку навіть для новачків.
Камера заднього виду – дуже важливий елемент паркувальної системи автомобіля. Додатково можуть використовуватися: монітор, бездротові приймачі, парктронік. Існують камери переднього і бічного виду, але більшою популярністю користуються камери заднього виду, які встановлюються замість певних елементів зовнішніх деталей машини і забезпечують хороше зображення як вдень, так і вночі.
Камера заднього виду – це незамінний і дуже зручний пристрій, який полегшить керування і зробить його більш комфортним для будь-якого водія!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Тип камери | Модельне |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Роздільна здатність (Мп) | 0.3 |
| Тип передачі сигналу | Провідний |
| Кут огляду камери | 170 град. |
| Лінії розмітки | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Діаметр лінзи | 9 мм |
| Стан | Новий |
| Матриця | |
| Тип матриці | CMOS |
| Роздільна здатність матриці | 640x480 |
| Чутливість | 0.01 люкс |
| Фізичний розмір матриці | 1/4" |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Ширина | 76 мм |
| Висота | 48 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина дроту, м | 6.15 |
| Ступінь захисту | IP67 / IP68 |
| Mazda 6 | ((EU)GH(2009))) 2010 — н.в.; ((RU)GH(2009)) 2010 - 2013; (GG-GY) 2002 - 2005; (GH) 2007 - 2010; (GG, GY(2005)) 2005 - 2007; (GG, GY) 2002 - 2005; (GH) |
| Mazda CX-9 | (TB(2012) 2012 — н.в |
| Mazda 3 | (BK14(2006)) 2006 — н.в.; (BK12(2006)) 2006 - 2008 |
| Режим знімання "День/ніч" | Так |