

1 224 ₴
Показати оптові ціниНевдала парковка загрожує ремонтом улюбленого автомобіля та непередбаченими витратами, а в більш серйозних ситуаціях - знайомством зі страховиками та співробітниками ДАІ. На радість автолюбителів існує чудо техніки - камера заднього виду, що забезпечує безпроблемну парковку навіть для новачків.
Камера заднього виду - важливий елемент паркувальної системи автомобіля. Додатково можуть використовуватися монітор, бездротові приймачі та парктронік.
Існують камери переднього та бічного виду, але більшою популярністю користуються камери заднього виду. Ці камери встановлюються замість певних елементів зовнішніх деталей машини та забезпечують хороше зображення як вдень, так і вночі.
Ми розглянемо паркувальну камеру заднього виду Lesko для марки Mitsubishi Lancer Evolution, Lancer X з розміткою. Ця камера призначена для встановлення на конкретну модель автомобіля та має кольорове зображення. Тип передачі сигналу - провідний. Існує два типи передачі сигналу:
Камера має широкий кут огляду 170 градусів і високу роздільну здатність матриці, пропонуючи відмінні характеристики у своїй ціновій категорії.
Необхідність встановлення таких камер обумовлена наступними факторами:
Камера заднього виду - це незамінний і зручний пристрій, що полегшить керування і зробить його більш комфортним для будь-якого водія!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Тип камери | Модельне |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Роздільна здатність (Мп) | 0.3 |
| Тип передачі сигналу | Провідний |
| Кут огляду камери | 170 град. |
| Лінії розмітки | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Діаметр лінзи | 9 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Матриця | |
| Тип матриці | CMOS |
| Роздільна здатність матриці | 640x480 |
| Чутливість | 0.01 люкс |
| Фізичний розмір матриці | 1/4" |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 44 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина дроту, м | 6.15 |
| Ступінь захисту | IP67 / IP68 |
| Для автомобілів | Mitsubishi Lancer X 2007 |
| Марка | Mitsubishi |
| Режим знімання "День/ніч" | Так |