1 400 ₴
Невдала парковка загрожує ремонтом автомобіля та непередбаченими витратами, а в більш серйозних випадках — знайомством зі страховиками та працівниками ДАІ. На щастя автолюбителів, є таке чудо техніки, як камера заднього виду. Вона забезпечує безпроблемне паркування навіть для новачків.
Камера заднього виду — важливий елемент паркувальної системи автомобіля. Додатково можуть використовуватися монітор, бездротові приймачі та парктронік. Існують камери переднього та бокового виду, але найбільш популярні камери заднього виду. Вони встановлюються замість певних елементів зовнішніх деталей машини та забезпечують хороше зображення як вдень, так і вночі.
Представляємо штатну камеру заднього виду Lesko для Mitsubishi Outlander Sport. Ця камера належить до модельної категорії та призначена для встановлення на конкретну модель автомобіля. Вона забезпечує кольорове зображення. Тип передачі сигналу — провідний. Існують два типи передачі сигналу:
Камера має широкий кут огляду в 170 градусів і високу роздільну здатність матриці, що забезпечує відмінні характеристики у своїй ціновій категорії.
Необхідність встановлення таких камер обумовлена такими факторами:
Камера заднього виду — це незамінний і дуже зручний пристрій, що полегшує водіння та робить його більш комфортним для будь-якого водія!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Тип камери | Модельне |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Роздільна здатність (Мп) | 0.3 |
| Тип передачі сигналу | Провідний |
| Кут огляду камери | 170 град. |
| Лінії розмітки | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Діаметр лінзи | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Матриця | |
| Тип матриці | CMOS |
| Роздільна здатність матриці | 640x480 |
| Чутливість | 0.01 люкс |
| Фізичний розмір матриці | 1/4" |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина дроту, м | 6.10 |
| Ступінь захисту | IP67 / IP68 |
| Режим знімання "День/ніч" | Так |