


1 351 ₴
Показати оптові ціниКамера підходить тільки для магнітоли Android! На оригінальну заводську магнітолу не підходить!
Автомобільна камера GreenYi AHD 1920x1080P - це модельна водонепроникна камера заднього виду, призначена для встановлення на автомобіль без будь-яких змін, у штатне місце підсвітки номерного знака. Такий тип камер встановлюється на заводі-виробнику в топовій комплектації.
Камера оснащена об'єктивом "риб'яче око", нічним баченням, кутом огляду 170 градусів та системою допомоги при паркуванні автомобіля. Вона здатна передавати зображення на екран з роздільною здатністю 1920×1080P. Пристрій обладнано сенсором CMOS, світлочутливість якого становить 0.1 люкс, що забезпечує якісну картинку навіть в умовах поганого освітлення, наприклад, у темний час доби.
Камера заднього виду обладнана лініями паркування. Наявність функції ліній паркування є важливим плюсом цієї моделі, оскільки це дозволяє водію незалежно від стажу водіння, ідеально паркуватися в будь-яку пору доби.
Крім того, великим плюсом цієї камери є можливість перемикання відео сигналів AHD/CVBS, а також можливість включати або виключати паркувальні лінії за допомогою перемикача на проводі (наприклад, якщо лінії паркування є в магнітолі).
Установка сучасної камери в автомобіль проходить дуже просто. Привілей цієї камери в тому, що не потрібно свердлити і робити отвори в корпусі, а також в обшивці автомобіля і пошкоджувати їх. Камера встановлюється в штатне місце підсвітки номерного знака, функція підсвітки номерного знака залишається.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Тип камери | Модельне |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Роздільна здатність (Мп) | 0.3 |
| Тип передачі сигналу | Провідний |
| Кут огляду камери | 170 град. |
| Лінії розмітки | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Діаметр лінзи | 0.3 мм |
| Стан | Новий |
| Матриця | |
| Тип матриці | CMOS |
| Роздільна здатність матриці | 640x480 |
| Чутливість | 0.01 люкс |
| Фізичний розмір матриці | 1/4" |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Ширина | 83 мм |
| Висота | 38 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина дроту, м | 5.80 |
| Глибина, мм | 33 |
| Сумісність з | Mitsubishi Pajero (американська версія) |
| Ступінь захисту | IP67 / IP68 |
| Режим знімання "День/ніч" | Так |