


1 200 ₴
Показати оптові ціниАвтомобільна камера заднього виду Lesko забезпечить вашу безпеку при паркуванні. Кожен автомобіль має свої «сліпі» зони, і рухаючись заднім ходом або паркуючись, водій постійно ризикує зіткнутися з перешкодами. Це може бути як «захований» стовпчик, так і маленька дитина. Щоб уникнути неприємностей, водії встановлюють камери заднього виду. Це не тільки безпека, але й комфорт: не потрібно крутити головою, намагаючись розглянути простір позаду. Достатньо просто поглянути на екран перед собою!
Штатні камери - це пристрої, виготовлені під певні моделі автомобілів. Вони мають оптимальний кут огляду і висоту, оснащуються системами підсвітки номерного знака. Рекомендується купувати саме штатні пристрої, адже при їх виробництві враховуються найменші особливості вашого автомобіля.
Камера заднього виду Lesko для Subaru Outback 2009, Impreza 2007-2011, Forester 2009-2013 - це надійне рішення для вашої безпеки та комфорту на дорозі. Встановивши цю камеру, ви отримаєте більше впевненості під час паркування та маневрування, а також захистите свій автомобіль від можливих ушкоджень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Тип камери | Модельне |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Роздільна здатність (Мп) | 0.3 |
| Тип передачі сигналу | Провідний |
| Кут огляду камери | 170 град. |
| Лінії розмітки | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Діаметр лінзи | 0.3 мм |
| Стан | Новий |
| Матриця | |
| Тип матриці | CMOS |
| Чутливість | 0.01 люкс |
| Фізичний розмір матриці | 1/4" |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина дроту, м | 5.80 |
| Глибина, мм | 35 |
| Ступінь захисту | IP67 / IP68 |
| Режим знімання "День/ніч" | Так |