



1 200 ₴
Показати оптові ціниНевдала парковка загрожує як мінімум ремонтом улюбленого автомобіля та непередбаченими витратами, а в більш серйозних ситуаціях, ще й знайомством зі страховиками та працівниками ДАІ. На щастя автолюбителів, існує таке диво техніки, як камера заднього виду. Вона забезпечить безпроблемне паркування, навіть у новачків.
Камера заднього виду - це дуже важливий елемент паркувальної системи автомобіля. Додатково можуть використовуватися: монітор, бездротові приймачі, парктронік. Існують камери переднього та бокового виду, але найбільшою популярністю користуються камери заднього виду. Такі камери встановлюються замість певних елементів зовнішніх деталей машини. Така камера повинна забезпечувати гарне зображення як вдень, так і вночі.
Ця камера належить до модельної категорії - передбачена для встановлення на конкретну модель автомобіля. Має кольорове зображення. Тип передачі сигналу - провідний. Існує два типи передачі сигналу:
Камера має широкий кут огляду 170 градусів. Також досить висока роздільна здатність матриці та чудові характеристики у своїй ціновій категорії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Тип камери | Модельне |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Роздільна здатність (Мп) | 0.3 |
| Тип передачі сигналу | Провідний |
| Кут огляду камери | 170 град. |
| Лінії розмітки | Так |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Діаметр лінзи | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Матриця | |
| Тип матриці | CMOS |
| Роздільна здатність матриці | 640x480 |
| Чутливість | 0.01 люкс |
| Фізичний розмір матриці | 1/4" |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Ширина | 23 мм |
| Висота | 23 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина дроту, м | 6.10 |
| Ступінь захисту | IP67 / IP68 |
| Для автомобілів | Toyota Camry V40 |
| Режим знімання "День/ніч" | Так |