



1 200 ₴
Показати оптові ціниКамера нового покоління від компанії TORSSEN розроблена спеціально для автомобільних мультимедійних пристроїв з високим роздільним дисплеєм. Надчутливий сенсор CCD SONY забезпечує стабільне надчітке зображення вдень та вночі.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без повідомлення продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Тип камери | Модельне |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Тип передачі сигналу | Провідний |
| Кут огляду камери | 170 град. |
| Лінії розмітки | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Матриця | |
| Тип матриці | CCD |
| Роздільна здатність матриці | 640x480 |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Довжина | 78 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Висота | 42 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Застосування | Toyota Camry 2012 |
| Водонепроникність | IP67/IP68 |
| Напруга, В | 12 |
| Споживана потужність, Вт | 5 |
| Марка | Toyota |