9 500 ₴
Універсальна 2 дин магнітола 7" 2+32G для Volkswagen, Nissan, Hyundai, Kia, Toyota Android.
CC2L Plus
Модель: CC2L Plus
Процесор: 4 ядра 1.3 ГГц, 32 біти, Unisoc UIS8141E ARM Cortex A7, 82nm
Операційна система: Android 8.1 (API=27)
Інтернет: Wi-Fi
Пам'ять: 2+32 ГБ
Екран: IPS + 2.5D
Роздільна здатність: 1280x720
Розмір екрана: 9.0" або 10.2"
Підсилювач звуку: Toshiba TCB001HQ
Еквалайзер: Загальні параметри 15 смуг
Цифрова обробка сигналу (DSP): Вбудований алгоритм DSP
Bluetooth чип: Вбудований модуль
Радіочип: QN8035 (без RDS)
USB: 2 порти USB 2.0
Гіроскоп: Немає
Вентилятор охолодження: Немає
Навігація: GPS, Бейдоу, Глонас
Камера заднього ходу: AHD 1920x1080, перегляд зображення з камери заднього огляду
Запис із камери заднього огляду: Не підтримується
Зміна кольору клавіш: Підтримується
Функція "Картинка в зображенні": Не підтримується
Розділення екрана: Підтримується
3D-програми: Не підтримуються
CarPlay і Android Auto: Не підтримуються
Аудіовиходи RCA: 2.0 канали
Підтримка оптичного та коаксіального виходу: Немає
Зовнішній мікрофон: Не підтримується
Під'єднання зовнішньої SIM-карти: Не підтримується
Споживання енергії у вимкненому стані: ≤7 mA
Керування за допомогою клавіш на кермі: Коротке натискання
Аксесуари: Діагностичний адаптер OBD
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Teyes |
| Тип | DVD |
| Типорозмір | 2 DIN |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Країна виробник | Китай |
| Передня панель | Незнімна |
| Потужність | 50 Вт |
| Операційна система | Android |
| Наявність Bluetooth | Так |
| USB-інтерфейс | Так |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Підтримка iPod | Ні |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| RCA-виходи | 1 пара |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| ГЛОНАСС | Так |
| Кількість каналів | 4 |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Екран | |
| Сенсорний екран | Так |
| Діагональ екрану | 7 дюйм |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 178 мм |
| Глибина | 45 мм |
| Висота | 102 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Пам'ять станцій | 18 |
| Програми еквалайзера | 15 |
| Підсилення басів | Так |
| Відображення тегів | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Функція запису | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Показ тегів | Так |
| Функція записування | Так |
| Посилення басів | Так |